Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Coś więcej niż moda.

W czasach obecnych taśmy LED to rzecz jasna ciekawa opcja, jeśli chodzi o oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne. Mowa tu dokładnie o tym, że taka taśma może posiadać sterownik, dzięki któremu da się ją ustawiać. Dlatego może ciągle świecić tym stonowanym lub dość mocnym chłodnym błękitnym światłem, ale równie dobrze światło to może się też zmieniać, czyli teraz jest błękitne, a po pięciu lub ośmiu sekundach zielona, a po kolejnych ośmiu fioletowe. Taka płynną zmianę da się zaprogramować, a konkretniej kolejne naciśnięcie przycisku sterownika w obudowie z tworzywa włącza inny tryb. Dlatego takie taśmy z roku na rok stają się modniejszymi, choć głośno mówi się też i o tym, że taka kolorystyka to też zaskakująco niski koszt, bo diody LED mają wyjątkowo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Przyklejanie.

Plus jeśli chodzi o taśmy LED polega też i na tym, że można takowe przykleić do ściany i to nie tylko tuz pod tym skosem dachu, ale i przy podłodze, czyli na przypodłogowej listwie lub nieco nad takową. Takie oświetlenie przy samej podłodze nie musi świecić intensywnie, czyli zazwyczaj wystarczy nam tyle światła, by pewnie i bezpiecznie stawiać stopy. Dodatkowo taśmy LED oświetlające tym błękitnym światłem zaliczanym do nastrojowego mogą znaleźć się w niszach ekspozycyjnych, w których to prezentuje się ciekawe dzieła sztuki, takie jak kamienne i ceramiczne wazony lub rzeźby zaliczane do dość unikatowych. Przyklejanie taśm LED w miejscach tego typu gwarantuje ciekawe wrażenia wizualne i to zwłaszcza nocą.

Kilka prawd powiązanych z meblami.

Obecnie widuje się meble takie jak spore czarne lub białe komody wykończone na wysoki połysk. Ten rodzaj umeblowania, to ponad metr wysokości, nawet dwa i pół metra szerokości, pół metra głębokości i do tego wysoka cena. Najważniejszą zaleta komody tego typu tkwi w tym, że ma ona nisze ekspozycyjne, w których to mogą być ustawiane ładne wazony i rzeźby zaliczane do niezbyt wysokich, a dokładniej może nieco wyższych niż te trzydzieści centymetrów. Mebel tego typu jest szczególnie ciekawym nocą i wieczorami, bo na tych tylnych krawędziach nisz ekspozycyjnych są zamontowane fabrycznie taśmy LED, które to oświetlają ozdobę eksponowaną za pomocą stonowanego błękitnego światła. Opcje tego typu zalicza się do fabrycznych, ale oklejać meble za pomocą tego typu taśm można też na własną rękę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl