Filtruj
  • Cena

Marka:

Szukaj

Foscarini

Foscarini

Foscarini to firma która wymyśla, rozwija i produkuje lampy dekoracyjne. Lapy spod tej marki mają uwodzić, zaskakiwać oraz inspirować. Lampy Foscarini to nie tylko oświetlenie ale również dzieła sztuki które wnoszą do przestrzeni piękno i emocje. Dzięki braku ograniczeń produkcyjnych projekty firmy Foscarini są nadzwyczajne i niepowtarzalne.

Ponad 3 dekady współpracy z uznanymi projektantami i perfekcja w dziedzinie oświetlenia dały owocną listę ikonicznych opraw oświetleniowych. Integrują się one świetnie z domowymi jak i profesjonalnymi wnętrzami. Jedyna stała w firmie Foscarini to rygor i pasja do każdego projektu.

WARTOŚCI MARKI

Wolność

Brak ograniczeń - w produkcji, technologii oraz podaży - czyni firmę niezależną od ograniczeń mentalnych.

Projekt

Dziedzictwo Foscarini nie jest oparte na potencjale produkcyjnym, lecz na zdolności do ich tworzenia. Produkty marki są dialogiem pomiędzy koncepcją a formą.

Pasja

Do umysłu marka dociera poprzez serce. Pasja, którą inspiruje, to ta, którą projektanci odczuwają w stosunku do produktów i projektów, z których się wywodzi Foscarini.

Innowacja

Oświetlenie od Foscarini nigdy nie jest proste, pierwsze pomysły są dopiero gruntem pod wspaniałe lampy. Marka ta pokazuje, że najlepsze zawsze jest głębiej.

Charyzma

Lampy są wyrazem spójnej wizji która kieruje się instynktem twórczym, estetycznym oraz moralnym.

Poezja

Podobnie jak poeta, manipulują materiałem, aby przełożyć projekt na produkt. Ze sztuką dzielą twórczy język i podejście do idei.

Włoski duch

Gdziekolwiek lampa Foscarini jest na świecie, przywozi ze sobą unikalną perspektywę zakorzenioną we włoskiej kulturze. Stawia na pierwszym miejscu mistrzostwo, rzemiosło i co najważniejsze, wizję projektu.

Create Light

To zdanie, które wyraża istotę Foscarini, składa się z dwóch słów, które reprezentują światy oddzielone od siebie i potężną wizję, gdy się je połączy: świat tworzenia, kształtowania materiału i świat światła, wizji, myśli.

Dla marki produkcja jest zawsze punktem końcowym w procesie twórczym. A tworzenie światła to forma, przedmiot - lampa - oświetlająca cel.

Mistrzostwo firmy to Know-how w dziedzinie, która pozwoliła na powstanie produktów najwyższej jakości.

Jakość i środowisko

Foscarini była jedną z pierwszych włoskich firm w sektorze oświetleniowym, która otrzymała certyfikat UNI EN ISO 9001, który gwarantuje jakość całego procesu produkcyjnego. W 2012 roku, w celu zmniejszenia wpływu działalności na środowisko, dodano certyfikat UNI EN ISO 14001: 2004.

MyLight to inteligentne światło, które łączy dzisiejszą technologię z charakterystycznym wzornictwem Foscarini, aby zaoferować unikalne i indywidualne znaczenia i zastosowania dla ludzkości i środowiska.

Jest taki czas, który istnieje poza nami. Czas świata, w którym żyjemy: coraz bardziej elastyczny, ciągle się zmieniający. Ale jest też czas wewnątrz nas. Spokojniejszy, bardziej osobisty rytm, który staramy się odtworzyć w naszym miejscu na ziemi. Wchodzimy do środka, zapalamy lampę i pozwalamy wszystkiemu się wymknąć. Światło jest bramą do naszego prywatnego świata, gdzie powracamy do własnego tempa.

MyLight pozwala kontrolować i personalizować światło zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki aplikacji aktywowanej i używanej przez bluetooth przez inteligentne urządzenia, możliwe będzie wykrycie lamp Foscarini MyLight w pobliżu i regulowanie ich efektów świetlnych, aby Twoje światło, Twoja lampa, Twój dom stawały się coraz bardziej wyjątkowe i osobiste.

Lampa Foscarini to obiekt, który inspiruje, tworzy atmosferę, niezależnie od tego, czy jest włączona czy wyłączona. Dzięki MyLight, ta atmosfera staje się jeszcze bardziej intymna, bliższa potrzebie pozostania w zgodzie z naszym wewnętrznym „Ja”.

W przypadku większych, bardziej złożonych przestrzeni - sklepów, obiektów użyteczności publicznej, hoteli - system pozwala na kontrolę wielu sieci jednocześnie, poprzez skonfigurowanie Site, narzędzia zaprojektowanego do zarządzania dużą liczbą lamp, nawet na różnych piętrach, w równie prosty sposób.

System Foscarini MyLight jest łatwy i przyjazny dla użytkownika. Wystarczy zainstalować źródło światła i dopasować je poprzez Bluetooth do smartfona, tabletu lub innego urządzenia sterującego.

Seria lamp CABOCHE, są wspaniałym wyborem dla tych, którzy szukają lamp bogatych w formie, a zarazem lekkich. Projekt wykonany jest przez Patricię Urquiolę oraz Elianę Gerotto. Wyrafinowana, genialna i wieloaspektowa, lampa Caboche jest mozaiką refrakcji. Przezroczyste kule polimetakrylanu dają jasność centralnego źródła światła i są rozmieszczone charakterystycznym układem pierścieniowym - promienie świetlne rozprzestrzeniają się wokół pomieszczenia. Caboche ma idealne zastosowanie do użytku w domu lub w wyrafinowanych, ekskluzywnych instytucjach publicznych.
Projekt Caboche pojawił się w sprzedaży w 2005 roku, zyskał ogromne uznanie designerów, architektów i klientów detalicznych z całego świata. Lampy Caboche przekształcają światło w lśniącą kompozycję przezroczystych kul: klejnot designu będący wynikiem połączenia technologii i kreatywności. Forma lampy nawiązuje do przedmiotu biżuteryjnego, szczególnie pięknego i maksymalnie luksusowego. Daje przyjmne dla oka rozproszone światło. Wykonana z tworzywa PMMA, dmuchanego szkła, stali i malowanego aluminium. Kolekcja Caboche to lampy wiszące, stojące, plafony i kinkiety.

Niepowtarzalna lampa podłogowa Twiggy Foscarini, posiada bazę aluminiową a abażur zrobiony jest z tworzywa PMMA. Jest to jedna z najbardziej znanych podłogowych lamp na świecie, lampa ta wywołuje mocne wrażenie dzięki asymetrycznej budowie i ciekawej formie. Postawiona w nowoczesnym wnętrzu stworzy niezapomnianą atmosferę i oczaruje eleganckim światłem.
Lampa Twiggy marki Foscarini została zaprojektowana jako lampa stojąca przeznaczona do użytkowania w pomieszczeniach. Lampa Twiggy została wykonana z tworzywa na bazie lakierowanego włókna szklanego oraz powlekanego metalu i aluminium.

Big Bang - ciekawa konstrukcja geometryczna oferuje rozproszone i odbite światło. Czerwona wersja stwarza w pomieszczeniu intymny i nastrojowy klimat. Abażur wisi na stalowej lince, a zasilanie doprowadzone jest towarzyszącym kablem. W kolekcji Big Bang znajdziemy również plafon i kinkiet.
Pozornie przypadkowy wzór z nieregularnych płaszczyzn tworzy wolumin wokół źródła światła. W serii znajdują się lampa wisząca, kinkiet i plafon.

Foscarini Tress - kolekcja wyjątkowych lamp doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Prócz swojej docelowej funkcji, jaką jest dawanie światła, działają przede wszystkim w sposób silnie dekoracyjny - wiązka światła pada skierowana w kierunku podłogi.

Lampa wisząca Birdie od Foscarini. Wykonana z tworzywa ekologicznego i lakierowanej stali. Lampa o smukłej formie, przypominającej pień drzewa. Stanowi wariację na temat klasycznej lampy, wyposażonej w gałąź na której może usiąść "birdie". Lampa Birdie mistrzowsko łączy znaną, gładką strukturę ze śmiałych charakterem. Projekt Birdie pojawił się w ofercie marki Foscarini w 2011r. Za projekt odpowiada uznanych designerów: Ludovica i Roberto Palomba, na codzień tworząca i zyjąca w Mediolanie. Założyli studio projekgtowe Palomba Serafini Associati w 1994 roku. Są laureatami wielu prestiżowych nagród: compasso D'Oro, Elle Decoration Międzynarodowego Design Award, Red Dot, Design Plus, Good Design Award, niemieckim Design Award. Są autorami wielu projektów i wystaw na całym świecie.


Lampa Spokes włoskiej marki oświetleniowej Foscarini łączy w sobie delikatność formy i prostotę kształtów. Jest ona niezwykle subtelna za sprawą swojej budowy, przypominającej wyglądem klatkę dla ptaków. Równocześnie jednak posiada (w zależności od modelu) owalny lub okrągły kształt - co z jednej strony nadaje lampie Spokes prostoty, ale z kolei za sprawą delikatnych pręcików jest ona jedyna w swoim rodzaju - oryginalna i zarazem uniwersalna. Dlatego też lampa Spokes marki Foscarini przepięknie komponuje się w salonie urządzonym zarówno w klasycznym stylu, jak i w salonie w stylu industrialnym czy vintage. Świetnie będzie wygladać także w pomieszczeniach w kolorystyce białej bądź czarnej. Słowem - lampa Spokes marki Foscarini to kreacja będąca grą światła i cienia, która w graficzny i oryginalny sposób stanie się ozdobą każdego mieszkania, czy domu.

Lampa wisząca Allegretto od Foscarini. Wykonana z aluminium i lakierowanej stali. Lampa posiada także większą siostrę - lampę Allegro, przeznaczoną do większych przestrzeni.
Studio projektowe The tr(oi)ka zostało założone przez trzech designerów: Aurel Aebi, Armand Louis i Patrick Reymond, w szwajcarskim miescie La Neuveville. Głównymi elementami, które charakteryzują ich filozofie działań twórczych to multi dyscyplinarności. Zamówienia przychodzą z dziedziny architektury, wzornictwa i scenografii, a najczęściej, spomiędzy tych różnych dyscyplin. Zostali zaproszeni do różnych szkół projektowych w Szwajcarii i za granicą, posiadają stanowisko nauczycieli w dziale projektowania ECAL (Uniwersytet Sztuki i Projektowania w Lozannie, Szwajcaria).

Rodzina lamp, które bawią się wizualnym kontrastem pomalowanego i białego dmuchanego szkła w połączeniu z różnymi kształtami i kolorami, doskonale sprawdzają się również w wielu kompozycjach.
Chouchin 1 wyróżnia się ciepłym pomarańczowym odcieniem, który tworzy przyjemny kontrast z dolnym białym kołnierzem, który zamienia się w pierścień światła. Lampa Chouchin Mini od Foscarini to zbiór różnej wielkości kolorowych lamp wiszących o ciekawych kolorach. W rodzinie znajdziemy, 3 lampy duże, dwie w wersji mini oraz trzy w wersji reverse.

Promocja
35Foscarini_iso

Foscarini Gregg Piccola Lampa Wisząca 1680072R1 10

od 704.00 zł696.96 zł

Promocja
foscarini_twiggy_white_1

Foscarini Twiggy Lampa Podłogowa 159003 10

4853.00 zł4804.47 zł

Promocja
SOF_LUMIERE-XXL_GRIGIO-FREDDO-AL_H

Foscarini Lumiere Sufitowa XXS 1910052L-24

od 1523.00 zł1507.77 zł

Promocja
572b405f9234e_572b41581fca6

Foscarini Lumiere Piccola Lampka 0260012R2 11

od 1368.00 zł1354.32 zł

Promocja
572b866157634

Foscarini Gregg Mix&Match Lampa Podłogowa

od 2444.00 zł2419.56 zł

Promocja
572b8a94c82ab

Foscarini Caboche Plus Piccola LED Lampa Wisząca 311027 16

2479.00 zł2454.21 zł

Promocja
caboche_plus_sosp_m_t_press

Foscarini Caboche Plus Media Lampa Wisząca 138007R1 16

3847.00 zł3808.53 zł

Promocja
caboche_plus_sosp_g_f_press_lafxs

Foscarini Caboche Plus Grande Lampa Wisząca LED 311017 25

9639.00 zł9542.61 zł

Promocja
caboche_plus_soffitto_f_press_1

Foscarini Caboche Plus LED Sufitowa 311008 25

4383.00 zł4339.17 zł

Promocja
572b9d0725535

Foscarini Caboche Media Lampa Podłogowa 138003 16

4822.00 zł4773.78 zł

Promocja
Caboche-PLUS-Parete-Foscarini-Media-Grigia-700x700

Foscarini Caboche Plus Media Kinkiet LED 311005 25

2838.00 zł2809.62 zł

Promocja
caboche_plus_tavolo_t_press_a

Foscarini Caboche Plus Lampka 311021 16

2873.00 zł2844.27 zł

Promocja
foscarini_birdie_table_white

Foscarini Birdie Piccola Lampka 2210012S 10

1053.00 zł1042.47 zł

Promocja
572c250bd1275_572c2665402ef

Foscarini Birdie Grande Lampka 221001S 25

1465.00 zł1450.35 zł

Promocja
foscarini_birdie_white_piccola

Foscarini Birdie Piccola Lampa Wisząca 221027 10

792.00 zł784.08 zł

Promocja
foscarini_birdie_white_piccola

Foscarini Birdie Grande Lampa Wisząca 221017 10

921.00 zł911.79 zł

Promocja
3a

Foscarini Birdie 3 Lampa Wisząca 2210083 10

3214.00 zł3181.86 zł

Promocja
foscarini_birdie_6_4_0

Foscarini Birdie 6 Lampa Wisząca 2210086 10

6044.00 zł5983.56 zł

Promocja
572d74f9187e0

Foscarini Aplomb Mini Lampa Wisząca 195027R1

1245.00 zł1232.55 zł

Promocja
572d7481bd28d_572d75b48f44b

Foscarini Aplomb Lampa Wisząca 195007L

1377.00 zł1363.23 zł

Promocja
572d7a190131f

Foscarini Aplomb kinkiet 195005L

1935.00 zł1915.65 zł

Promocja
572d7de5b9431

Foscarini Big Bang Lampa Wisząca LED 151007L 10

4994.00 zł4944.06 zł

Promocja
foscarini_big_bang_red_0

Foscarini Big Bang Lampa Wisząca 151007 63

3998.00 zł3958.02 zł

Promocja
572d7de5b9431_572d7f5e1b113

Foscarini Big Bang Lampa Wisząca 151007 10

2989.00 zł2959.11 zł

Promocja
foscarini_big_bang_red_0

Foscarini Big Bang Lampa Wisząca LED 151007L 63

5526.00 zł5470.74 zł

Promocja
572d7de5b9431_572d808e97931

Foscarini Big Bang XL Lampa Wisząca 1510072L 10

16458.00 zł16293.42 zł

Promocja
572d815461e52

Foscarini Big Bang XL Lampa Wisząca 1510072L 63

18960.00 zł18770.40 zł

Promocja
572d836492cb9_572d83ff8eeb7

Foscarini Le Soleil Lampa Wisząca 181007 10

od 2461.00 zł2436.39 zł

Promocja
foscarini-maki

Foscarini Maki Lampa Wisząca 219007R1-10

1084.00 zł1073.16 zł

Promocja
5730235d9db91

Foscarini Supernova Lampa Wisząca 102007 20

5171.00 zł5119.29 zł

Promocja
5730288f6b1e8

Foscarini Tress Mini Lampa Wisząca 182037 10

1877.00 zł1858.23 zł

Promocja
foscarini-tress-piccola

Foscarini Tress Piccola Lampa Wisząca 182027 10

2200.00 zł2178.00 zł

Promocja
attribute_23093_78845_f420414672b1beeeca0e9d2bdf7b53bf

Foscarini Tress Media Lampa Wisząca 182017 10

3037.00 zł3006.63 zł

Promocja
57302b38002c4

Foscarini Tress Grande Lampa Wisząca 182007 10

3577.00 zł3541.23 zł

Promocja
foscarini_twiggy_black_1

Foscarini Twiggy Elle LED Lampa Podłogowa 159013 20

6965.00 zł6895.35 zł

Promocja
572b10383143c

Foscarini Twiggy Sufitowa 159008 10

4246.00 zł4203.54 zł

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów