Producenci
Faro Agra Lampa stojąca ogrodowa brązowa Faro Agra Lampa stojąca ogrodowa brązowa
Producent: Faro
Cena: 1 292,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Agra stojąca - ciemny szary Faro Agra stojąca - ciemny szary
Producent: Faro
Cena: 1 292,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Akane stołowa - Faro Akane G Faro Akane stołowa - Faro Akane G
Producent: Faro
Cena: 1 474,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Akane stołowa - Faro Akane P Faro Akane stołowa - Faro Akane P
Producent: Faro
Cena: 848,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Ancora kinkiet Faro Ancora kinkiet
Producent: Faro
Cena: 376,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Aurera LED kinkiet - Faro Ambo 1 Faro Aurera LED kinkiet - Faro Ambo 1
Producent: Faro
Cena: 526,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Balda stołowa Faro Balda stołowa
Producent: Faro
Cena: 1 004,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Berni kinkiet - Faro Berni biały Faro Berni kinkiet - Faro Berni biały
Producent: Faro
Cena: 582,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Berni kinkiet - Faro Berni czarny Faro Berni kinkiet - Faro Berni czarny
Producent: Faro
Cena: 594,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Berni kinkiet - Faro Berni nikiel Faro Berni kinkiet - Faro Berni nikiel
Producent: Faro
Cena: 608,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Berni stołowa - Faro Berni biały Faro Berni stołowa - Faro Berni biały
Producent: Faro
Cena: 1 208,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Berni stołowa - Faro Berni czarny Faro Berni stołowa - Faro Berni czarny
Producent: Faro
Cena: 1 208,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Bliss stołowa 28401 Faro Bliss stołowa 28401
Producent: Faro
Cena: 778,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Bobab stołowa - biały Faro Bobab stołowa - biały
Producent: Faro
Cena: 232,00 zł
szt.
zobacz więcej
Faro Bobab stołowa - czarny Faro Bobab stołowa - czarny
Producent: Faro
Cena: 232,00 zł
szt.
zobacz więcej

Faro Barcelona - producent nowoczesnego oświetlenia w hiszpańskim stylu

Hiszpański design cechuje połączenie prostoty i śmiałości, bezpretensjonalności i żywych kolorów, nowoczesności i tradycji. Właśnie takie są projekty Faro Barcelona, wiodącego hiszpańskiego producenta oświetlenia i designerskich wentylatorów sufitowych. Piękno to jednak nie wszystko - produkty marki Faro są także przyjazne i łatwe w użytkowaniu. Dostępność i łatwość użytkowania opiera się np. na wygodnym sterowaniu oświetleniem i wentylatorami za pomocą pilotów i smartfonów. Największe znaczenie dla projektantów Faro ma zawsze komfort odbiorców ich projektów. 

Faro - wiodący hiszpański producent oświetlenia

Faro Barcelona to producent oświetlenia z dużymi tradycjami - już w latach 40. działał on jako niewielki zakład rzemieślniczy w Barcelonie. Przez kolejne dekady Faro rozwijało się szybko, zatrudniając wiodących architektów wnętrz i inżynierów. W latach 80. Faro Barcelona stało się jednym z czołowych producentów wentylatorów sufitowych na świecie. Obecnie przedsiębiorstwo działa w 110 krajach, a jego produkty zdobywają prestiżowe nagrody takie jak Red Dot Awards i IF Design. Salony Faro funkcjonują m.in. w Barcelonie, Madrycie, Paryżu, Nowym Jorku i Tokio. Do najciekawszych produktów Faro należą przy tym wentylatory sufitowe. Odchodzą one całkowicie od nieprzyjemnego, surowego wyglądu urządzeń typowo technicznych - stanowią one interesujące projekty wykonane nie z tworzyw sztucznych, ale z naturalnego drewna i innych materiałów wysokiej jakości. 

Wysoka wartość użytkowa

Faro zwraca szczególną uwagę na wartość użytkową produktów, w tym na tworzenie wygodnych systemów sterowania za pomocą pilotów i aplikacji na telefony komórkowe. Służy temu np. kompatybilna z wieloma rodzajami urządzeń aplikacja TUYA. Faro tworzy oświetlenie inteligentne ("smart lighting") i wentylatory inteligentne ("smart fan"). Możliwe jest nie tylko włączanie i wyłączanie na odległość, ale także regulacja natężenia światła, kreacja scenerii, modyfikacja oświetlenia w ciągu domy, a nawet tworzenie animacji świetlnych. Inteligentne oświetlenie pozwala także na znaczne oszczędności i większą przyjazność dla środowiska naturalnego.

Personalizacja

Faro Barcelona tworzy spersonalizowane projekty oświetlenia - dostosowane do całości wystroju wnętrza. Są one skierowane tak do klientów indywidualnych, jak i do klientów biznesowych. Zasadą projektowania jest przy tym zawsze komfort i wysoka wartość użytkowa. Do odbiorców kompleksowych projektów oświetlenia Faro należą rezydencje prywatne, sklepy, restauracje, hotele i biura. Faro tworzy także oświetlenie dla przestrzeni publicznych. W przypadku wentylatorów sufitowych możliwa jest synchronizacja ich działania za pomocą technologii KNX.

Oszczędność i ochrona środowiska

Kolejna zasada, która przyświeca projektom faro to Eco-Design. Projekty Faro uwzględniają potrzebę ochrony środowiska naturalnego tak na etapie produkcji, jak i na etapie codziennego użytkowania. W produktach minimalizuje się ilość procesów technologicznych i materiałów tak, by nie wpływało to na ich ostateczną jakość. Od 2019 Faro wprowadziło także zasadę standaryzacji komponentów. Oznacza to, że oświetlenie i jego poszczególne elementy można swobodnie naprawiać i wymieniać, co znacznie przedłuża czas jego użytkowania - a tym samym przyczynia się do oszczędności i ochrony środowiska naturalnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl