Filtruj
  • Cena

Marka:

Szukaj

Artemide

Artemide

Artemide

Założona w 1960 roku, Artemide jest topową mareką oświetlenia na świecie. Znana z dewizy "The Human Light".

Artemide szczyci się wysokiej jakości produktami o niebanalnym wyglądzie oraz innowacyjnymi technikami wykonania. Technologia oraz badania pozwalają Artemide tworzyć najwyższej jakości produkty.

Firma zgłosiła wiele patentów na wynalazki w czasie rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych, mechanicznych i opto-elektrycznych (10 patentów zgłoszonych w samym 2016 roku). Artemide ma swój wkład w historię międzynarodowego designu dzięki takim produktom jak Artemide Eclisse stworzoną w 1967 przez Vico Magistretti, Atremide Tolomeo stworzoną przez panów Michele De Lucchi oraz Giancerlo Fassina w roku 1989. Nie można zapomnieć o świeżych projektach jak Artemide Pipe i ich twórcach panach Herzog & De Meuron.

Lampy Artemide są uznawane na poziomie międzynarodowym za Ikony współczesnego designu; są eksponowane w większości muzeów sztuki współczesnej i znajdują się w stałych kolekcjach muzealnych, m.in. w Musée des Arts Décoratifs de Montreal, The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, The Museum of Modern Art w Nowym Jorku oraz Galleria Nazionale d'Arte Moderna w Rzymie.

Artemide od zawsze współpracowała z najbardziej znanymi światowej sławy projektantami i aktywnie promuje szkołay projektowania w celu znalezienia najlepszych młodych talentów. W swoim ciągłym dążeniu do modernizacji Artemide współpracuje w zakresie badań z wybitnymi włoskimi i międzynarodowymi uniwersytetami.

Narodzona w Mediolanie i powołana do życia wraz z Ruchem Projektowym Memphis, firma Artemide

Historia Artemide

W 1960 roku powstała firma Artemide jej założycielem jest Ernesto Gismondi. Główna siedziba firmy Artemide znajduje się w Pragana Milanese we Włoszech. Firma posiada również 24 filie. Jej dystrybucja obejmuje 55 markowych salonów w największych miastach na świecie. Produkty marki Artemide dostępne  w 98 krajach. Zakłady produkcyjne Artemide znajdują się we Włoszech, Francji, Węgrzech oraz Kanadzie. Firma posiada również dwie huty szkła oraz centrum Badań i Rozwoju które jest w stałej współpracy z laboratoriami prototypów. Dzięki tej kooperacji, Artemide może pochwalić się przełomowymi testami. Artemide Group zatrudnia 750 pracowników w tym 60 wyspecjalizowanych w badaniach i rozwoju. Dzięki takiej ilości świetnych pracowników firma Artemide potwierdza kluczową role innowacji w sukcesie firmy. Działania Atremide nie kończą się na tym, partnerstwo z wybitnymi architektami oraz działania społeczno-kulturowe od zawsze były źródłem nowoczesnych projektów zdolnych do „oświetlenie przyszłości”.

Dziś główne wartości kolekcje Artemide to funkcjonalności , designe i odpowiedzialności za naszą planetę przez używanie odpowiednich materiałów oraz najnowocześniejsze technologie połączone z wiedzą zdobywaną przez dziesięciolecia. Daje to możliwość zaprojektowanie najlepszych lamp.

O początkach firmy Artemide nie można mówić jeśli nie wspomnimy o Artemide Tizio jest to lampa biurkowa która obok lampy Artemide Tolomeo stanowi podwaliny tej światowej marki. Lampa stołowa Tizio to światowy sukces, została stworzona w 1972 roku przez Richarda Sappera. Tizio opierała się na żarówce samochodowej, bardzo małej 12V 50W żarówce halogenowej. Tak mała żarówka pozwoliła uzyskać lampę z bardzo małą główką. Inną innowacją było to, że Tizio zamiast drutów miał aluminiowe pręty, które przewodziły prąd z podstawy do głowicy. Sapper twierdził, że zaprojektował lampę Tizio, ponieważ nie mógł znaleźć lampy roboczej, która by mu odpowiadała: "Chciałem mieć małą główkę i długie ramiona; nie chciałem musieć zaciskać lampy na biurku, bo jest to niewygodne. I chciałem mieć możliwość łatwego przenoszenia jej"

Z formalnego punktu widzenia, lampa Tizio była rewolucyjna. Czarna, kanciasta, minimalistyczna i tajemnicza, lampa osiągnęła swój prawdziwy sukces komercyjny na początku lat 80-tych, kiedy jej elegancki wygląd spotkał się z boomem na Wall Street. Znajdując się w rezydencjach młodych i odnoszących sukcesy ludzi oraz w biurach kadry kierowniczej, lampa ta stała się ikoną designu high-tech.

Firma zdobyła wiele nagród, w tym Compasso d'Oro za całokształt twórczości w 1995 roku oraz European Design Prize w 1997 roku. W 2006 roku Artemide zdobyło dwie nagrody Best of The Best Red dot design award za lampy zaprojektowane przez projektanta Neila Poultona oraz przez architektów Herzog & de Meuron. W 2013 roku Artemide otrzymnało nagrodę IF Product Design Award za lampę Cata zaprojektowaną przez projektantkę światła Carlottę de Bevilacqua.

Jako wczesny zwolennik technologii LED, Artemide zaangażowało eko-zrównoważony rozwój poprzez projektowanie i produkcję, dążąc do zminimalizowania zużycia energii i odpadów w całym cyklu życia produktu.

Istniejąc na styku włoskiego wzornictwa przemysłowego i rzemiosła, Artemide z dumą produkuje oświetlenie na całym świecie.

Ernesto Gismondi zmarł 31 grudnia 2020 w wieku 89 lat. Był założycielem firmy Artemide. Był niesamowitym wizjonerem, przedsiębiorcą, architektem i projektantem polichromii. Był jednym z najważniejszych orędowników Made in Italy i stworzył, wraz z żoną Carlotta de Bevilacqua, jedną z najsłynniejszych firm zajmujących się dekoracją świetlną.

Oświetlenie stworzone przez Artemide to ikona w świecie designu i stanowi punkt odniesienia na całym świecie, jakość i styl Artemide sprawiły, że jest to jedna z najbardziej znanych marek w historii nowoczesnego designu.

Kiedy kupujemy lampę tej marki, nie wybieramy tylko lampy, które oświetla wnętrza, ale kupujemy kawałek projektu, który może sprawić, że każdy zakątek Twojego domu będzie tym wymarzonym.

Dbałość o szczegóły pozwala tym lampom zaadaptować się w każdej przestrzeni, od pokoi luksusowych hoteli po wille znanych piosenkarzy i aktorów. Artemide wyposażyło również wiele siedzib i biur międzynarodowych korporacji: Microsoft House w Mediolanie, Lavazza Headquarter w Nowym Jorku, iQ Offices w Kanadzie oraz Blonde Salad HQ w Mediolanie.

Artemide zaprojektował ponadczasowe lampy i co roku tworzy nowe przedmioty, które są w stanie utwierdzić nas w tym jak ważne jest oświetlenie w pomieszczeniach.

Jedną z najbardziej znanych i kultowych lamp jest rodzina Tolomeo.

Tolomeo została zaprojektowana w 1986 roku przez Michele de Lucchi, chciał on wprowadzić innowacje do klasycznej lampy stołowej. Stalowa sprężyna stworzona przez Naska Loris, która stabilizowała lampę i kierowała światło w wybranym kierunku, została zastąpiona stalowymi linami i złączami, które utrzymują lampę w napięciu. Po zdobyciu nagrody Compasso d’oro ADI lampa Artemide Tolomeo stała się obiektem pożądania całego świata. Do dziś Artemide Tolomeo jest bestsellerem. Artemide nadal dostosowuję swoje projekty do najnowocześniejszych technologii.

W kolekcji Artemide możemy znaleźć Tolomeo Micro w różnych kolorach jest to lapak stołowa. Następna jest Tolomeo Mega lampa występujących w dwóch wariantach , jako lampa wisząca oraz podłogowa.

Lampy Artemide pozostają bardzo nowoczesne. Jest to jeden z najbardziej niesamowitych aspektów tej marki i jej założyciela, zdolność do innowacji. Lampy są również "inteligentne" i konfigurowalne. Wykorzystują różnego rodzaju technologie: możliwość regulacji ciepła światła, korzystanie z aplikacji do włączania i wyłączania światła to tylko niektóre przykłady. Obecnie wiele lamp Artemide zostało wyposażonych w APP: nowa Come Together, idealna lampa na każdą sytuację; lampa Ilio o prostym, rurowym kształcie; tradycyjne lampy ścienne są również wyposażone w APP: Mesmeri, Melampo i Talo.

Artemide to włoski wszechświat oświetlenia zamieniający przestrzenie w miejsca, definiujący język, który stawia człowieka w centrum sceny.

Ernesto Gismondi, inżynier lotnictwa i kosmonautyki, który posiadał trzy kinematografy, w 1960 roku zainwestował 500USD w produkcję lamp.

Z katalogiem, który przedstawiał tylko sześć produktów, stopniowo zapalał światło w milionach domów we Włoszech, a następnie w Niemczech, we Francji, w Ameryce, w Azji.

Artemide, ludzkie i odpowiedzialne światło

W latach 90-tych Artemide zaczęło koncentrować się na ludzkim wymiarze światła: marka zmieniła sposób myślenia o świetle, tworząc doskonałe, konkretne rozwiązania poprawiające jakość życia w przestrzeniach, które zamieszkujemy.

Dziś, marka nadaje filozofii "ludzkiego światła" jeszcze szerszą interpretację. Badając zaawansowane formy interakcji pomiędzy człowiekiem, przestrzenią i światłem, łącząc innowacje technologiczne, badania socjologiczne i badania nad nową fotoniczną interpretacją zjawiska.

Lampa Eclisse autorstwa Vico Magistretti

Trzy półkule: jedna ruchoma, wewnętrzna powłoka i dwie stałe. Lampa Eclisse została naszkicowana przez Magistrettiego na odwrocie biletu do metra, na podstawie pomysłu latarni opisanej przez Victora Hugo w Les Misérables(Nędznicy).

Eclisse wzywa użytkownika do bycia protagonistą, modyfikując efekt świetlny, jak ruch księżyca podczas zaćmienia.

Trzy półkule: jedna ruchoma, wewnętrzna powłoka, i dwie stałe.

Lampa Tolomeo autorstwa Michele De Lucchi i Giancarlo Fassina

Według Michele De Lucchi, udane produkty stanowią 2% wszystkiego, co zostało wprowadzone do produkcji, są rzadkością. De Lucchi i Fassina użyli aluminium i stali, które nadały strukturze lekkości zarówno wizualnie, jak i fizycznie; w rezultacie powstała lampa Tolomeo, która do dziś cieszy się powodzeniem na całym świecie.

Dzięki niewielu niezbędnym elementom i wspaniałemu stylowi powstaje rocznie pół miliona lamp Tolomeo, a do ich produkcji przeznaczono całą fabrykę.

Artemide dla Luwru Abu Dhabi

Jean Nouvel zrealizował Luwr Abu Dhabi jako stare arabskie miasto przykryte ogromną kopułą z tysiącami nieregularnych gwieździstych otworów, które wpuszczają do budynku światło dzienne.

Firma Artemide została wybrana do oświetlenia przestrzeni publicznych za pomocą projektorów z rodziny Cata: dostosowując się do ciągłych zmian światła naturalnego przenikającego przez kopułę, system oświetleniowy uwydatnia eksponowane arcydzieła.

Going BIG

Pomysły BIG dla Artemide owocują prostymi produktami bogatymi w technologię. Wraz z duńskimi architektami Artemide stworzyło La Linea, ciągłe światło, które podąża za różnymi przestrzeniami z liniowymi i zakrzywionymi modułami: bez cieni, jak w Alfabecie Światła, systemie, który umożliwia użytkownikowi pisanie światłem.

Lampa Gople odżywia naturę - zmieniające kolor oświetlenie, które pomaga roślinom rosnąć, tworząc otoczenie, które jest emocjonalne i wnikliwe również dla ludzi.

Lampy Artemide - wzornictwo made in Italy

Być może najłatwiejszym sposobem, aby naprawdę zrozumieć Ernesto Gismondiego, jest prześledzenie historii firmy Artemide i jej produktów do początku lat 70-tych Artemide produkowała zarówno lampy, jak i meble z tworzyw sztucznych.

Jak wyjaśnił Gismondi w jednym z wywiadów, pomysł na plastikowe meble wziął się z jego dogłębnej znajomości materiału, który był używany w przemyśle rakietowym. Meble Artemide były wykonane z żywicy z włókna szklanego, która była "żelowana" końcową warstwą żelkotu, dzięki czemu powierzchnia była wyjątkowo błyszcząca i miękka. Tak wysokiej jakości tworzywo sztuczne było jednak bardzo drogie,

po pierwszym kryzysie naftowym porzucono ideę mebli na rzecz oświetlenia.

Wśród niezliczonych lamp wyprodukowanych przez Artemide na przestrzeni lat, niektóre odniosły taki sukces, że są produkowane do dziś.

Design to innowacja technologiczna

Artemide - technologia przyszłości

Długa historia firmy Artemide obejmuje lampy do użytku domowego i systemy technologiczne, dla architektury i przestrzeni publicznych, w poszukiwaniu najlepszego światła dla codziennego dobrego samopoczucia, "The Human Light". Badania Artemide trwają do dziś, również dzięki Carlotcie de Bevilacqua, żonie Ernesto Gismondi, która przez wiele lat była kluczową postacią w zarządzaniu firmą. W ostatnich latach synteza badań i rozwoju nowych technologii doprowadziła do powstania coraz bardziej zaawansowanych lamp i systemów, zwłaszcza z wykorzystaniem diod LED. Wśród dekoracyjnych lamp LED można wymienić wyżej wspominaną lampe Pipe, autorstwa Herzog & De Meuron, Empatia, autorstwa Carlotta de Bevilacqua oraz Demetra, autorstwa Naoto Fukasawa

Na początku października 2020 roku, z okazji Milano Design City, Artemide zaprezentowało Integralis, system zintegrowany w wielu produktach, zdolny do sanityzacji otoczenia (proces dążący do eliminacji możliwie dużej liczby mikroorganizmów na przedmiotach codziennego użytku).

Tolomeo - Lampa stołowa Tolomeo, najsłynniejsza w historii

Lampa Artemide Tolomeo została zaprojektowana przez Michele De Lucchi i Giancarlo Fassino w 1986 roku dla włoskiej firmy Artemide. Od tego czasu można ją znaleźć w biurach, na biurkach i stołach kreślarskich tysięcy architektów.

Ta kultowa lampa stołowa jest jedną z najsłynniejszych i najczęściej używanych lamp w historii oświetlenia i stała się punktem odniesienia dla wzornictwa na całym świecie, dlatego też skupimy się wyłącznie na oryginalnej lampie stołowej Tolomeo.

Projektanci lampy Tolomeo, "Michele De Lucchi" i "Giancarlo Fassino", starali się na nowo zinterpretować styl lamp, które były używane w fabrykach w epoce industrializacji, i za pomocą tego projektu starali się skierować światło w bardziej precyzyjny sposób.

Odkąd Artemide wprowadziło tę lampę na rynek, przykuła ona uwagę wszystkich.

Obecnie jest jedną z wiodących marek oświetleniowych. "The Human Light" to filozofia, na której od lat 90-tych opiera swoje projekty, a która obraca się wokół wykorzystania światła do poprawy jakości życia ludzi.

Lampa Artemide Tolomeo — Cechy charakterystyczne

Tolomeo stało się w istocie obszerną serią opraw oświetleniowych, obejmującą wszystkie rodzaje lamp, w tym wersje podłogowe, ścienne, stołowe, a nawet ponadwymiarową wersję zewnętrzną - Artemide Tolomeo XXL.

Tolomeo został pomyślany jako reinterpretacja lamp używanych w fabrykach w epoce industrializacji. Jej twórcy zdali sobie sprawę, że potrzebują ramienia, które bardziej precyzyjnie kieruje światło, co doprowadziło do powstania tego projektu, który udoskonala i aktualizuje tę koncepcję.

Jego najważniejszą cechą jest zdolność do poruszania się i adaptacji, co sprawia, że jest tak wygodny. Podstawową konstrukcję stanowi ruchome ramię z polerowanego aluminium z dyfuzorem, który również jest ruchomy i wykonany z anodyzowanego aluminium, i który można przesuwać tak, aby był skierowany we wszystkich kierunkach.

Wszystko to zapewnia bardzo precyzyjną kontrolę nad wiązką światła. Ponadto, projekt ten pojawił się na wiele lat przed niedawną obsesją na punkcie aluminiowych wykończeń.

Wszystko, o czym właśnie wspomnieliśmy, nie pozostało niezauważone przez ludzi ze świata designu, a dzięki swoim osiągom i innowacyjności zdobyła ona w 1989 roku prestiżową nagrodę "Compasso d'Oro". Nagroda ta, istniejąca od 1954 roku, jest najważniejszą w świecie europejskiego wzornictwa.

Dając gwarancję, że jest to lampa wielokrotnie nagradzana, laureat "Compasso d'Oro", Tolomeo stał się najlepiej sprzedającym się współczesnym projektem na świecie.

Z biegiem czasu ta designerska lampa stała się łatwo rozpoznawalną ikoną wśród lamp stołowych. Wciąż naśladowany, bardzo funkcjonalny projekt Tolomeo pozostaje wiodącym projektem na całym świecie.

Artemide, jako wiodąca marka oświetlenia designerskiego, była w stanie stworzyć ponadczasowy projekt, który nigdy nie wychodzi z mody.

Lampa Artemide Tolomeo - Konfiguracja

Artemide stworzył serię akcesoriów i uzupełnień, które mogą nieco przytłoczyć kupującego, który nie jest zaznajomiony z tą marką. Tutaj podamy kilka wskazówek dotyczących różnych dostępnych opcji konfiguracji naszego Tolomeo tak, aby spełniał on nasze konkretne potrzeby.

Lampa stołowa LED Tolomeo

Jeśli zdecydujemy się na ten typ oświetlenia, powinniśmy wiedzieć, że jest on dostępny tylko w wykończeniu aluminiowym, w przeciwieństwie do innych typów, które występują również w kolorze białym i czarnym.

Pierwszym wyborem, jakiego musimy dokonać podczas konfigurowania naszej lampy stołowej LED Tolomeo, jest to, czy chcemy, aby była ona wyposażona w czujnik obecności, czy też w ściemniacz. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję, nasza lampa będzie wyposażona w żarówkę LED o mocy 10 W, intensywności barwy 3000ºK i strumieniu świetlnym 410 lumenów.

Jeśli natomiast wybierzemy opcję ze ściemniaczem, to mamy do wyboru kolejne dwie opcje: LED lub TW LED. W wersji TW LED zastosowano żarówkę LED o mocy 12W i intensywności barwy od 3000ºK do 10000ºK oraz strumieniu świetlnym 550 lumenów.

Lampa stołowa fluorescencyjna Tolomeo

Jeśli zdecydujemy się na ten typ oświetlenia, powinniśmy wiedzieć, że wykończenie dostępne jest w kolorze aluminium i czarnym. Powinniśmy również wiedzieć, że ta wersja nie jest ściemnialna.

Jeśli zdecydujemy się na tę wersję, to żarówka, którą będzie wykorzystywał nasz Tolomeo to żarówka 18W, G24q-2.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy wykończenie w kolorze aluminium czy czarnym, będziemy musieli wybrać rodzaj wspornika, jaki chcemy dla naszej świetlówki Tolomeo. Podobnie jak w innych wersjach, możemy wybrać pomiędzy podstawą 23 cm, szczękową lub stałą.

Halogenowa lampa stołowa Artemide Tolomeo

Wreszcie, jeśli zdecydujemy się na ten typ oświetlenia, możemy wybierać między wykończeniem aluminiowym, białym i czarnym. Powinniśmy wiedzieć, że ta wersja również nie jest ściemnialna i będzie wykorzystywać żarówkę 77W E27.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji lampy stołowej Tolomeo, musimy wybrać rodzaj oparcia, jaki chcemy mieć dla naszej lampy.

"Made in Italy".

Te trzy słowa nadają siłę, wyrafinowanie i poczucie stylu produktom, które mają szczęście nosić ten znaczek; w dzisiejszych czasach wszyscy mogą podziękować firmie Artemide

Sam projekt Tolomeo wydaje się dość prosty - być może właśnie to czyni go tak radykalnym. Michele de Lucchi zasłynął jako członek ruchów anty-projektowych, takich jak grupa Memphis, której śmiałe, inspirowane pop-artem kreacje polaryzowały społeczność projektantów tak samo, jak dodawały jej energii. Jego własne studio, Produzione Privata, kontynuuje propagowanie jego awangardowych ideałów i pomysłów, oferując rzemieślnicze wyroby, stworzone z myślą o trwałym użytkowaniu. Giancarlo Fassina wniósł do tej współpracy know-how w zakresie wzornictwa przemysłowego, a duet ten wyznaczył nowy standard dla nowoczesnego włoskiego wzornictwa, zdobywając najwyższe wyróżnienie w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, gdy w 1989 roku Tolomeo otrzymał nagrodę Compasso d'Oro.

Ale wróćmy do Tolomeo.

Niezdobiony, stożkowy klosz. Przegubowe ramiona. Wyeksponowane połączenia. Projekt jest zwodniczy w swojej prostocie; głowica obraca się o 360 stopni, widoczne przewody wzdłuż ramion sterują ukrytymi wewnątrz sprężynami - i porozmawiajmy o dostosowywaniu. Tolomeo zaczynał jako lampa zadaniowa, ale teraz jest dostępny w zawrotnej różnorodności rozmiarów, wykończeń w tęczy kolorów, opcji oświetlenia, podstawy i klosza... projekt jest ikoną wszechstronności, jak również użyteczności. W całkowicie metalowych wersjach, smukła sylwetka Tolomeo pachnie technicznym wyrafinowaniem, podczas gdy wersja z pergaminowym kloszem nadaje cieplejszą jakość, która pasuje zarówno do nowoczesnych salonów, jak i biur.

Jeden z najlepiej rozpoznawalnych projektów oświetleniowych wszechczasów, Tolomeo jest regularnie spotykany na planach filmowych i telewizyjnych. Każdy, od Dextera z Miami po psychiatrę Tony'ego Soprano, miała lampę Tolomeo oświetlającą jej miejsce pracy. To projekt, który przemawia do osób znających się na technologii, naukowców, artystów i wszystkich innych - nowoczesna iteracja człowieka renesansu w formie lampy. To bardzo trafne, zważywszy na zasłużoną reputację projektanta Michele de Lucchi, który sam jest uosobieniem nowoczesnego człowieka renesansu.

Promocja

Artemide Cosmic Leaf Floor

4702.23 zł3996.90 zł

Promocja

Artemide La Petite Lampka nocna

909.39 zł772.98 zł

Promocja

Artemide Ameluna RGB

13286.02 zł11293.12 zł

Promocja

Artemide Ameluna

10602.20 zł9011.87 zł

Promocja

Artemide Ameluna APP

10602.20 zł9011.87 zł

Promocja

Artemide Pirce Sospensione White HALO

3925.92 zł3337.03 zł

Promocja

Artemide Pirce Soffitto Halo White

3615.39 zł3073.08 zł

Promocja

Artemide Pirce Parete Halo

1641.34 zł1395.14 zł

Promocja

Artemide Skydro Halo

12287.90 zł10444.72 zł

Promocja

Artemide Mercury Sospensione Halo

11689.03 zł9935.68 zł

Promocja

Artemide Mercury Sospensione Mini Halo

5567.26 zł4732.17 zł

Promocja

Artemide Mercury Soffitto Halo

11112.34 zł9445.49 zł

Promocja

Artemide Mercury Soffitto Mini Halo

4946.21 zł4204.28 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Mega Sospensione - Lampa wisząca

od 1752.25 zł1489.41 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Basculante Sospensione 24

2839.08 zł2413.22 zł

Promocja

Artemide Cabildo Sospensione LED

2328.93 zł1979.59 zł

Promocja

Artemide Cabildo Floor

4236.44 zł3600.97 zł

Promocja

Artemide Castore Table Lampa nocna

od 842.85 zł716.42 zł

Promocja

Artemide Dioscuri Table 14

665.41 zł565.60 zł

Promocja

Artemide Melampo Table Bronze

1840.97 zł1564.82 zł

Promocja

Artemide Melampo Notte Grey

1042.48 zł886.11 zł

Promocja

Artemide Melampo Floor Grey

2284.57 zł1941.88 zł

Promocja

Artemide Melampo Parete Bronze

1020.30 zł867.26 zł

Promocja

Artemide Talak Professional Table LED

2417.66 zł2055.01 zł

Promocja

Artemide Tizio Black

1641.34 zł1395.14 zł

Promocja

Artemide Tizio 35 Black

1419.54 zł1206.61 zł

Promocja

Artemide Tolomeo - Lampka biurkowa

1384.05 zł1176.44 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Mini Alu

1330.00 zł1130.50 zł

Promocja

Artemide Pipe Floor LED

7097.70 zł6033.05 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Floor Alu

2284.57 zł1941.88 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Lettura Floor Black - Lampa podłogowa czarna

1743.37 zł1481.86 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Basculante Floor Grey

2595.10 zł2205.84 zł

Promocja

Artemide Tolomeo Basculante Lettura Grey

2040.59 zł1734.50 zł

Promocja

Artemide Cosmic Angel lampa wisząca / natynkowa

od 10380.39 zł8823.33 zł

Promocja

Artemide Dioscuri Parete/Soffitto lampa natynkowa

od 598.87 zł509.04 zł

Promocja

Artemide Edge 30 Sospensione

1131.20 zł961.52 zł

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów