Producenci

Aqfrom

Aqform to nagradzany polski producent oświetlenia z wieloletnią tradycją. Jest znany z nowoczesnych rozwiązań na rynku oświetlenia. W portfolio znajdziemy wiele dopracowanych projektów. Lampy wiszące, lampy natynkowe, kinkiety, lampy wpuszczane a przede wszystkim nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia, czyli Multirtack. Firma Aqform (Aquaform) można pochwalić się wieloma udanymi realizacjami w wnętrzach prywatnych jaki i w przestrzeniach komercyjnych.

Fabryka Aquaform

Wszystkie oprawy oświetleniowe firmy Aqform (Aquaform) są projektowane, testowane, badane i produkowane w Czernichowie pod Krakowem. Eksperci pracujący dla Aqform (Aquaform) mają do dyspozycji przestrzeń 3600m2 w centrum badawczo-rozwojowym. Doświadczenie i wiedza zespołu Aqform (Aquaform) jest nie oceniona wraz z świetnie zorganizowanym i rozbudowanym parku maszynowym pozawala zachować najwyższą jakość oraz dużą elastyczność w produkcji oświetlenia.

Aqform (Aquaform) znany wcześniej pod nazwą Aquaform lighting solutions jest znany z nowoczesnych i nagradzanych opraw oświetlenia, które jak pisze sam producent „potrafi przemówić do emocji”

Pozycja na rynku

Firma Aqform (Aquaform) przez lata wypracowała sobie silną pozycję na krajowym rynku. Aqform (Aquaform) nie kończy się jedynie w Polsce. Od lat oświetlenie tej firmy jest widoczne na wielu rynkach europejskich.

Firma Aqform (Aquaform) przez lata wypracowała sobie wyraźne i charakterystyczne wzornictwo, które przyciąga profesjonalistów, projektantów oraz konsumentów.

Aqform (Aquaform) należy do międzynarodowej grupie Delta Light obejmującej swoim działaniem ponad 100 krajów. Sukcesem firmy Aqform (Aquaform) jest współpraca z architektami ,specjalistami branży oświetleniowej i użytkownikami. Dzięki takiemu zapleczu Aqform (Aquaform) zaszedł tak daleko.

Historia firmy Aqform (Aquaform).

W 1992 powstaje firma Aquaform. Na początku dzisiejszy Aqform (Aquaform) zajmował się produkcją mebli. Od samego początku firma ta była związana z branżą wykończenia wnętrz. W 1995 w firmie Aquaform zaczyna się produkcja oświetlenia. Po długich latach dopracowywania produktów 2015 firma dostaje pierwsze nagroda za swoje produkty. Rok 2017 był dla firmy przełomowy. W tym że roku Aquaform staje się cześcią Delta light Grup. Rok później firma decyduje się na odświeżenie wizerunku i nazwa aquaform zmienia się na Aqform. By nie dać się prześcignąć konkurencji marka inwestuje w rozwój i technologie tak powstaje centrum Badawczo rozwojowe. Dzięki temu zabiegowi produkty marki Aqform (Aquaform) mogą być jeszcze lepsze i bardziej innowacyjne. W 2020 roku firma Aqform (Aquaform) otrzymuje nagrodę IF dla swojego Labolatorium gdzie w realnym otoczeniu testuje i pokazuje swoje oświetlenie.

Nagradzane produkty Aqform (Aquaform) to na przykład reflektor AQLED move oraz AQLED move lens.

Kolejne produkty z wieloma nagrodami to MODERN GLASS Barrel LED 230V zwieszany,MODERN GLASS Flared LED 230V zwieszany orazMODERN GLASS Tube LED 230V zwieszany

Nagradzanych opraw wpuszczanych nie jesteśmy w stanie wymienić jest tego tak dużo.

Firma Aqform (Aquaform) posiada w swojej ofercie oświetlenie do szynoprzewodów, ta innowacyjna technologia ułatwia wiele spraw związanym z umiejscowieniem oświetlenia , ilością. Bez problemu można też zmienić oprawy świetlne. Dzięki szynoprzewodom dopasowanie oświetlenia nie będzie wiązać się z wierceniem otworów w suficie i szukania instalacji elektrycznej. Podnosi to funkcjonalności oświetlenia oraz nie ogranicza to twojej kreatywności. Szynoprzewody wykonane są z lakierowanego profilu aluminiowego. Ułatwia to dobranie odpowiadającego na koloru szynoprzewodów. W środku prowadnic z samogasnącego poliwęglanu izolującego od aluminium umieszczone są miedziane przewody. Cała instalacja posiada klasę ognioodporności V0.

Szynoprzewody multitrack

Dzięki tym szynoprzewodom nasze możliwości są jeszcze bardziej elastyczne. Sposobności zasilania wielu punktów świetlnych z jednego elementu elektrycznego i prosta możliwość zmiany ich rozmieszczenia w linii szyny gwarantuje ogromną dowolność już w początkowym etapie projektu. Dostosowanie takiego oświetlenia będzie dziecinnie proste. Jeśli chcemy by lampa oświetlała ścianę nie ma problemu, ogranicza cię już tylko twoja wyobraźnia. Wewnątrz MULTITRUCK mamy bezpieczne napięcie 48V dzięki czemu oświetlenie na szynoprzewodzie będziesz mógł przestawiać od ręki.

Dedykowane oprawy do szynoprzewodu multitrack mają dwa rodzaje. Jeden z nich to klasyczny On/Off.

Drugi to DALI który jest kompatybilny z systemem AQsmart. Ta druga opcja przenosi nas na wyżyny funkcjonalności. Możemy nie tylko fizycznie zmieniać układ punktów świetlnych, ale również ściemniać czy ustawiać sceny świetlne również zdalnie.

Co musisz wiedzieć o nowych przewodach MULTITRACK od Aqform (Aquaform)

Nieznaczne różnice w dolnej części przekroju szynoprzewodów.

Brak części stalowej: szynoprzewód w nowej wersji nie posiada części stalowej, więc nie jest szynoprzewodem magnetycznym.

Nowy adapter pasuje do obu szynoprzewodów multitrack.

Nowe łączniki elektryczne pasują do obu typów szynoprzewodów multitrack.

Dzięki tym zmianom nowe szynoprzewody multitrack od Aqform (Aquaform) są wygodniejszez w przygotowaniu do montażu a jednolita konstrukcja aluminiowa umożliwia cięcie lub wiercenie w nowym szynoprzwodzie multitrack na miejscu montażu.

Co wyróżnia oprawy oświetleniowe Aqform (Aquaform)? AQFrom w swojej ofercie posiada szeroki wybór oświetlenia w geometrycznych kształtach, opartych na prostych figurach takich jak koło, prostokąt, kwadat.

Wybór kolorów opraw Aqform (Aquaform) jest naprawdę szeroki i każdy klient znajdzie coś dla siebie w ofercie Aqform (Aquaform).

Które produkty są warte uwagi? Polecamy zapoznać się z serią Aqform (Aquaform) Rafter, w której znajdziemy oprawy oświetleniowe wpuszczane, natynkowe, kinkiety, zawieszane jak i oprawy dopasowane do szynoprzewodów. Uniwersalnośc serii Aqform (Aquaform) Rafter umożliwi nam dospasowanie jej do prawie każdego pomieszczenia. Serie godne uwagi to również: Aqform (Aquaform) mixline, Aqform (Aquaform) multitrack, Aqform (Aquaform) rafter points, Aqform (Aquaform) square, Aqform (Aquaform) set raw mini led, Aqform (Aquaform) pet.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl