Oprawy wpuszczane / Downlight

Astro Arran Round LED wpuszczany Astro Arran Round LED wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 754,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Arran Square LED wpuszczany  Astro Arran Square LED wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 754,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Beam One LED wpuszczany   Astro Beam One LED wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 586,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Beam Two LED wpuszczany   Astro Beam Two LED wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 586,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Gramos Round wpuszczany   Astro Gramos Round wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 437,00 zł
zobacz więcej
Astro Incline Single wpuszczany   Astro Incline Single wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 1 711,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Leros LED wpuszczany Astro Leros LED wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 736,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Mori 140 wpuszczany  Astro Mori 140 wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 969,00 zł
szt.
zobacz więcej
Astro Mori 250 wpuszczany   Astro Mori 250 wpuszczany
Producent: Astro
Cena: 1 178,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dobrze dobrane oświetlenie zapewni wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu. Obecnie rynek daje wiele ciekawych opcji. Dla klientów poszukujących rozwiązań, które będą dyskretne, a jednocześnie efektowne, ciekawym wyjściem będzie zastosowanie oświetlenia w oprawach wpuszczanych i oprawach typu downlight. Można je stosować zarówno jako główne źródło światła, jak i podświetlenie części pomieszczenia, czy nawet schodów. Najczęściej stosowane jest w większych przestrzeniach handlowych lub biurowcach. Mimo to coraz częściej z tego rozwiązania korzystają osoby prywatne ceniące minimalizm i ponadczasowy charakter.

Jakie są zalety opraw wpuszczanych i opraw downlight?

Największą zaletą opraw wpuszczanych jest tworzenie wraz z sufitem lub inną powierzchnią, jednolitej płaszczyzny. Całe okablowanie znajduje się pod tynkiem, więc decydując się na takie rozwiązanie najlepiej zaplanować je jeszcze na etapie budowy lub podczas większego remontu. W ten sposób istnieje możliwość dowolnego rozplanowania oświetlenia. Są bardzo łatwe w montażu. Strumień światła jest jednolity i równomierny. Oprawy wpuszczane i oprawy typu downlight nadają się zarówno na korytarz, jak i do salonu np. na podwieszany sufit. Jest to oświetlenie wysokiej jakości, dostępne w różnych barwach. Posiada zabezpieczenia termiczne, jest odporne na przeciążenia prądu oraz na zwarcia. Modele z odpowiednim wskaźnikiem IP bez problemu można stosować w łazience. Jego niewątpliwą zaletą jest niski pobór prądu, zwłaszcza przy zastosowaniu technologi LED, co na pewno znajdzie odzwierciedlenie w rachunkach. 

Idealne rozwiązanie dla domu

Bez względu na panujący styl w danym pomieszczeniu, oprawy wpuszczane i oprawy typu downlight dzięki swojej neutralności zawsze znajdą zastosowanie. Pomogą stworzyć niepowtarzalny wystrój. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba więcej światła. Można je bez problemu łączyć z innymi stylami, pomogą zbudować nastrój w domu. Ich uniwersalność przypadnie do gustu niejednemu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl